Cart0Item(s)

Ваш кошик покупок ще порожній!

Product was successfully added to your shopping cart.

Жіноче

Товари від 1 до 12 з 59

1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Товари від 1 до 12 з 59

1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Взуття - важливий гардероб будь якої жінки. Сучасне жіноче взуття представлене мільйонами моделей, але, насправді, якісне взуття знайти не так просто. Та й ціна на такі моделі часто перевищує їх реальну вартість. «Тібет» представляє Вам величезний асортимент різноманітного жіночого взуття від фабричного виробника взуття «Тібет». Всі моделі належної якості, виготовленні з натуральних компонентів, без використання токсичних хімікалій. В асортименті нашого взуття найбільша частка виготовляється з шкіри, але присутні і моделі з штучних, синтетичних шкір, хутра, текстильних та комбінованих матеріалів. Всі жіночі моделі виготовляються з дотриманням норм пошиття взуття, тому Ви будете відчувати комфорт та зручність при носінні наших моделей. Наше взуття не деформує споту, не видозмінює ходу. Ну а зовнішній вигляд, приверне увагу будь якої жінки.